Rent a car – Oferta na wynajem samochodów

Wszystkie zdjęcia aut są rzeczywistym odzwierciedleniem wersji oraz modelu.

Ważne informacje

Wypożyczalnia samochodów ekaRent Gdynia, 

 

czynna Pon.-Pt.od 8.00-18.00. Sobota 8.00-16.00

 

- Podstawienie na terenie Gdyni,Gdańska

 

  i Sopotu (w godzinach otwarcia siedziby) 

 

  przy wynajmie powyżej 7 dni, w cenie najmu.

 

- Opłata przygotowawcza przy wynajmie na

 

  1 dobę - 80 PLN 

 

- Opłata za obsługę 80 PLN, po godzinach pracy

 

- W niedzielę i święta opłata podstawienia

 

  i zwrotu pojazdu- 80 PLN

 

- Dzienny limit kilometrów - 200 km / dobę

 

  (0.35 PLN za każdy dodatkowy km )

 

- Fotelik dla dziecka, nawigacja – Gratis

 

- Dodatkowy kierowca, bezpłatnie.

 

- Bezpieczny Pakiet 

 

  30PLN/doba, pomniejszenie udziału  własnego

 

  w szkodzie z AC (z winy Najemcy) z 4800 PLN 

 

  do 500 PLN, opcja dostępna od 5 doby najmu.

 

- Minimalny wiek kierowcy 26 lat.

 

- Posiadane prawo jazdy 3 lata minimum. 

 

Opinie naszych klientów.

19.09.2022 Mikołaj wrote:
Super požičovňa. Pekne čisté a nové auta.Mila obsluha vždy rýchlo pomôže. Aj s cenou som bol veľmi spokojný. (Przetłumaczone przez Google) Świetna wypożyczalnia. Ładne, czyste i nowe samochody.Miła obsługa zawsze szybko pomaga. Byłam też bardzo zadowolona z ceny.…
14.09.2022 Piotr Cebo wrote:
Bardzo miła obsługa, bez poczucia rozmowy z automatem. Mieliśmy pilną, niestandardową i nie do końca sprecyzowaną potrzebę, a i tak dostaliśmy rozwiązanie. Polecam!

23.08.2022 Kamila Adamowicz wrote:
 Serdecznie polecam ekaRent! Autko czyste, pachnące i sprawne, jak zwasze. Właściciel wypożyczalni bardzo rzeczowy, punktualny i miły. To już kolejny sezon wakacyjny, kiedy decyduje się na 2 tygodniowe korzystanie z usług ekaRent.

24.08.2021 Joanna Pawlidis wrote:
Super miła obsługa, zadbane auta, dobra komunikacja i atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie. Pozdrowienia dla Pana Karola :-)

02.09.2019 Anika Borowska wrote:
Auto w bardzo dobrym stanie, zadbane. Właściciel bardzo kontaktowy, pomocny. Bardzo dobra cena.Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiamy właściciela :)

Mapa dojazdu

Wypożyczalnia samochodów – ekaRent

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na rynku (Gdynia, Sopot, Gdańsk, lotnisko Gdańsk Rębiechowo) nieprzerwanie od maja 2012r, kiedy to otworzyliśmy pierwsza placówkę. Od tego momentu dokładamy wszelkich starań, aby samochody, które wynajmujemy naszym klientom, były nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również w pełni bezpieczne i wygodne, a moment przekazania wynajmowanego auta, nie trwał dłużej niż 5 minut.

Ofertę wypożyczenia samochodu kierujemy zarówno do klientów biznesowych, turystów oraz mieszkańców pomorza. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować wynajem krótko-/ średnio-/ długoterminowy. 

W przypadku nawiązania współpracy z wypożyczalnią samochodów ekaRent, nie muszą Państwo szczegółowo przeczesywać naszej witryny w poszukiwaniu istotnych informacji. Cenimy czas naszych klientów, dlatego poniżej opracowaliśmy krótkie omówienie wszystkich najważniejszych kwestii związanych z wynajmowaniem pojazdów dostępnych w ofercie.

W przypadku pilnych spraw, jako optymalną formę rozpoczęcia kontaktu rekomendujemy bezpośredni kontakt telefoniczny lub krótką wiadomość e-mailową do naszej załogi. Bez zbędnej zwłoki przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę wynajmu samochodu, zgodną z przedstawionymi uprzednio oczekiwaniami.

Wypożyczalnia aut Gdynia i całe Trójmiasto - dlaczego warto wybrać ekaRent?

Podstawową zaletą współpracy z naszą firmą jest wysoka jakość obsługi. W naszym przypadku nie jest to jednak puste, ogólnikowo brzmiące hasło, ale faktyczna cecha oferowanych przez nas usług. W każdym przypadku podchodzimy do naszych klientów w sposób elastyczny, starając się, aby ostatecznie składana Państwu propozycja była czytelna, spersonalizowana i w pełni dostosowana do potrzeb oraz możliwości finansowych. Spośród dodatkowych czynników, które przekładają się na satysfakcję klienta ze współpracy z naszą firmą, wymienić można m.in.:

 • jedne z najniższych kosztów wynajmu samochodu w Gdyni, w myśl naszej priorytetowej zasady - wysoka jakość obsługi, przy przystępnej cenie,
 • klientowi wypożyczającemu auto w Gdyni i na terenie całego Trójmiasta na okres od 7 dni oferujemy darmowe podstawienie pojazdu pod wskazany przez niego adres,
 • w ramach naszej floty posiadamy samochody nowe, sprawne i przechodzące regularne przeglądy w autoryzowanych serwisach,
 • uważnie śledzimy obecne na rynku trendy oraz przykładamy dużą wagę do potrzeb sygnalizowanych przez klientów,,
 • kontakt telefoniczny z nami możliwy w każdy dzień tygodnia, 24/7
 • podstawienie samochodu jest zawsze dostosowywane czasowo do preferencji klienta,
 • nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych - oferta od samego początku jest w pełni transparentna,
 • dbamy o wysoki komfort użytkowania wypożyczonych samochodów, oferując m.in. udogodnienia takie jak lokalizację GPS w cenie usługi.

Warunki współpracy z wypożyczalnią samochodów ekaRent Gdynia

Jeśli chodzi o wynajem aut na terenie miejscowości Gdynia i całe Trójmiasto, działamy od samego początku istnienia firmy. Dzięki wyspecjalizowaniu się w obsłudze klientów na obszarze Pomorza, wszelkie stawiane Państwu warunki najmu mogliśmy ograniczyć wyłącznie do niezbędnego minimum. Poniżej zamieszczamy zatem krótką listę wymagań koniecznych do spełnienia przy podejmowaniu współpracy z ekaRent. W celu zachowania pełnej przejrzystości oferty, lista ta została rozszerzona również o wszelkie dodatkowe opłaty, które mogą się pojawić:

 • Klient zainteresowany wypożyczeniem samochodu musi mieć ukończony 26. rok życia oraz posiadać prawo jazdy od przynajmniej 3 lat,
 • Dzienny limit przebiegu wynosi 200 km - po jego przekroczeniu dodatkowa opłata wynosi 0,35 PLN za każdy nad miarowo przebyty kilometr,
 • Przed wydaniem pojazdu, od klienta pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 PLN, Możliwość pozostawienia kaucji w obcej walucie.
 • W przypadku wynajmowania samochodu na okres krótszy niż 7 dni, koszt podstawienia/odbioru pojazdu spod wskazanego przez klienta adresu wynosi 80 PLN,
 • Obsługa w godzinach nocnych (od 22:00 do 8:00) wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 80 PLN.
 • Bezpieczny Pakiet - 30PLN/ doba (pomniejszenie udziału własnego do kwoty 500 PLN z 4800PLN)  opcja dostępna od 5 doby wynajmu samochodu.

W przypadku zainteresowania ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj także:

Kontakt

ekaRent
ul. Batalionów Chłopskich 25
81-415 Gdynia

kom.:
+48 884 894 884

e-mail:
biuro@ekarent.pl

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami
Administratorem Państwa danych osobowych jest Ekarent S.C. z siedzibą w 81-415 Gdynia, ul. Batalionów Chłopskich 25. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody.

Dowiedz się więcej >>